روشهای کسب درامد در منزل

 
   کار در سیستم کسب درآمد از فروتل
عضویت در سیستم همکاری و کسب درآمد از فروتل برای تمامی افراد در ایران و سراسر جهان آزاد است و هر فردی با هر مقدار دانش و توانائی می تواند از سایت فروتل درآمد بسیار مناسبی کسب کند.در سیستم کسب درآمد از فروتل شما به ازای بازاریابی و تبلیغات برای کالاهای مجازی که در این سیستم وجود دارد، درآمد خواهید داشت همچنین در زمینه جذب فروشنده و یا همکاری های تبلیغاتی گسترده تر می توانید با ما همکاری دائمی داشته باشید و به مرور و با همکاری مداوم و حرفه ای شدن در این کار ماهانه درآمد مناسبی خواهید داشت و می توانید این کار را به عنوان یک شغل پردرآمد حتی در منزل برای خود در نظر بگیرید که زمان زیادی هم از وقت شما را نمی گیرد.

         چطور می توانید از فروتل درآمد داشته باشید ؟!!

دو روش کسب درآمد از طریق فروتل: 
 1. روش اول) تبلیغ و فروش مستقیم محصولات فروتل و گرفتن پورسانت از هر فروش در فضای اینترنت
      مراحل : 
   عضویت در سیستم کسب درآمد فروتل 
   مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل کاربریتان 
   خرید محصولات فروتل توسط مشتریان از طریق لینک متعلق به شما که در پنل کاربریان قرار دارد 
   واریز پورسانت به حساب بانکی شما دو بار در ماه (کلیه تراکنش ها و خریدهای مشتریان که از طریق لینک شما انجام گرفته باشد در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است) 

 2. روش دوم) درآمد از طریق جذب فروشنده و استفاده از مشوقها و پاداشهای فروتل 
روشهای فوق به صورت کلی بیان گردید و برای اطلاع از جزئیات بایستی عضو سیستم شده و بخش های مختلف پنل کاربریتان را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.روشهایی که شما می توانید از هر کدام از آنها به تنهایی و یا با هم برای تبلیغات و بازاریابی و کسب درآمد استفاده نمائید به شرح زیر است :
تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت و یا وبلاگ خودتان (دانش فنی زیادی لازم ندارد و ما به شما در این زمینه کمک می کنیم) یا تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو و گوگل و سایتهای متنوع اینترنتی مشابه ایستگاه و غیره ، تبلیغات در اتاقهای چت یاهو و غیره ، تبلیغات به وسیله بازاریابی در سطح شهر ، تبلیغات تلفنی ، استفاده از پوستر و بروشور و یا هر روش دیگر که خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید و یا هر روش تبلیغی که ابداع کنید و ما هم در پیشرفت کارتان به شما کمک می کنیم. 

نکات مهم در تکمیل فرم ثیت نام در سیستم کسب درآمد:

1) شماره حساب بانکی شما حتماً سیبای ملی یا سپهر صادرات باشد و در صورت امکان شماره 14 رقمی کارت را نیز برای واریز کارت به کارت وارد نمائید. اگر کارت سیبا یا سپهر ندارید لطفاً جهت افتتاح حساب اقدام نمائید تا واریزیها برای شما سریعتر انجام گیرد.
2) پس از پایان عضویت ، حساب شما بلافاصله فعال می شود و ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود، لطفاً قسمت Bulk ایمیل خود را نیز ملاحظه کنید چون احتمال دارد ایمیل فعال سازی به این قسمت برود.
3) پس از اتمام عضویت شما می توانید وارد پنل خود شده و کسب درآمد خود را آغاز نمائید.

    ثبت نام در سیستم کسب درآمد

جهت عضویت ، با توجه به شرایط شرح داده شده , این فرم را پر نمائید ( فیلدهای ستاره دار* حتما باید پر شوند ) :

 شناسه معرف شما به فروتل :  نام و نام خانوادگی * :

مرد       زن 

  جنسیت :

 تلفن : موبایل * :  آدرس Email * : ایمیل شما ، نام کاربری شما خواهد بود. لطفاً صحیح وارد کنید.    کلمه رمز * :  تکرار کلمه رمز * :  آدرس سایتها یا وبلاگها: مثال :    http://www.shahrecd.com                            لطفا استان خود را انتخاب کنید                         آذربایجان شرقی                         آذربایجان غربی                         اردبیل                         اصفهان                         ایلام                          بوشهر                         البرز                         تهران                         چهارمحال بختیاری                         خراسان جنوبی                         خراسان رضوی                         خراسان شمالی                          خوزستان                         زنجان                         سمنان                         سیستان و بلوچستان                         فارس                         قزوین                          قم                         کردستان                         کرمان                         کرمانشاه                         کهکیلویه و بویراحمد                         گلستان                          گیلان                         لرستان                         مازندران                         مرکزی                         هرمزگان                         همدان                         یزد        استان :   لطفا استان خود را انتخاب کنید       شهر :   آدرس دقیق منزل یا محل کار : نام بانک و شماره حساب *: حساب بانکی سیبا - ملی   یا   سپهر - صادرات     سایر توضیحات و
  بیان روشهای انجام تبلیغات :


    شرایط و نکات مربوط به عضویت 
تمام ایرانیان صاحب سایت می توانند در سیستم کسب درآمد از فروتل عضو شوند به جز سایتهای معاند جمهوری اسلامی ایران ، ضد اسلام و ضد بشری و دارای تصاویر غیر اخلاقی که حق عضویت در این سیستم را ندارند و در صورت عضو شدن ، از سیستم حذف خواهند گردید .
استفاده از بنرها و لینکهای غیر مجاز و نامتعارف و ایجاد اسپم روی سایتهای مردم و یا ارسال ایمیلهای اسپم با لینک به شبکه فروتل تخلف محسوب شده و موجب حذف از سیستم خواهد شد و شخص متخلف در صورت نیاز مورد پیگرد قضائی نیز قرار خواهد گرفت.
سقف واریز پورسانت در مرتبه اول 25 هزار تومان است و بعد از واریز اول سقف واریز در مرتبه های بعدی کمتر از 25،000 تومان است و دفعات واریز هم بسته به موجودی حساب کاربری شما 2 مرتبه یا بیشتر در هر ماه خواهد بود . در صورت نیاز هر یک از اعضا سیستم کسب درآمد از فروتل به واریز سریعتر پول و بنا به درخواست وی ، به صورت موردی واریزی سریعتر انجام خواهد شد. 
شما طبق این موافقت نامه به صورت دائمی در 7% از درآمد تمام کسانی که فقط به صورت مستقیم به سیستم کسب درآمد و فروتل معرفی می کنید شریک خواهید بود و در درآمد افراد دیگر عضو شده از طریق معرفی شده های شما شریک نخواهید بود و این سیستم به هیچ وجه شکل زیرشاخه ای ، هرمی ، ماتریسی و... ندارد . همچنین طبق این موافقت نامه شما رضایت می دهید که معرف شما به صورت دائمی در 7% از درآمد شما شریک باشد .
توجه داشته باشید که فروتل هیچگاه از شما همکاران هیچ وجهی دریافت نخواهد کرد و فقط برای شما واریز و پرداخت خواهد داشت . 
تمام شرایط و مقررات سیستم کسب درآمد از فروتل را قبول دارم.  

  
ساخت وبلاگ کسب درآمد در منزل در بلاگفا
 

 

یکی از ابزار های مورد نیاز برای کار در منزل داشتن حداقل ۵ وبلاگ برای معرفی محصولات سیستم همکاری در فروش است (سیستم همکاری در فروش را در آینده به شما توضیح می دهم)امروز به اموزش ساخت وبلاگ برای شروع کار در منزل می پردازم فقط خواهش می کنم عجله نکنید و اموزش های من را به دقت دنبال کنید شما با گذاشتن دو هفته وقت روزانه به مدت ۱ ساعت می توانید به یک شغل در منزل برسید و کار در منزل خودتان را آغاز کنید پس حوصله کنید

اصول و مراحل کلی وبلاگ نویسی برای شروع کار در منزل:

ایجاد وبلاگ در سایت بلاگفا:

سایت بلاگفا از جمله سایتهاییه که سرویس رایگانی رو برای ایجاد وبلاگ ارائه میده. بلاگفا دومین سرویس وبلاگ فارسی زبان است که روز به روز پیشرفت قابل توجهی داشته و هر روز به کاربران اون اضافه میشه.

معرفی سایت بلاگفا:

دلیل انتخاب این سایت برای ساختن وبلاگ سادگی کار و پرطرفدار بودن اون میان وبلاگ نویسان است. در این سایت ظرف مدت چند ثانیه میتونید یک وبلاگ برای خودتون بسازید. برای ورود به سایت کافیه آدرس: www.blogfa.com رو وارد کرده Enter رو بزنید.

عضویت در سایت بلاگفا:

اولین قدم برای داشتن وبلاگ عضویت در سایت بلاگفاست. برای این کار روی گزینه ایجاد وبلاگ جدید کلیک کنید. با این کار فرم ثبت نام برای شما باز میشه. که حاوی فیلدهایی است.

ـ استفاده از حروف فارسی در شناسه کاربری مجاز نیست.

ـ عنوان وبلاگ شما معرف شخصیت و طرز فکر شماست. در انتخاب آن دقت کنید.

ـ کلمه عبور یا همون Password نسبت به حروف کوچک و بزرگ حساس است.

ـ در نوشتن آدرس پست الکترونیتون دقت کنید. چون بعد از ارسال فرم عضویت نامه ای به ایمیلتون ارسال میشه تا Password و سایر اطلاعات وارده برای شما ارسال شود.

و فیلدهای دیگر را هم بنا به در خواست بلاگفا پر کنید و پس از قبول شرایط سرویس دهی روی دکمه قبول قوانین سایت و ایجاد وبلاگ کلیک کنید.

ورود به سایت:

در همان صفحه اول بلاگفا در قسمت سمت راست می تونید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبورتون و سپس زدن دکمه ورود وارد مدیریت بلاگتان شوید.

اکنون یک صفحه وبلاگ در این سایت به شما اختصاص داده شده که آماده ثبت نوشته هایتان می باشد. در ابتدا در کادر عنوان مطلب موضوع مورد نظر را وارد کنید. در کادر مرکزی نیز شروع به نوشتن یادداشت مورد نظر پیرامون همان عنوان مطلب موضوع نمائید. از آیکونهای ویرایشی بالای این کادر نیز میتوانید استفاده کنید. با کلیک روی صورتک خندان میتوانید سایر علائم احساسی را در متن نوشته هایتان بکار ببرید و… در نهایت روی دکمه ثبت مطلب و بازسازی وبلاگ کلیک کنید.

افزودن لینک در وبلاگ:

اگر بخواهید کلمه یا عبارتی از متن وبلاگتون رو به صفحه خاصی در وب لینک کنید کافیست پس ازانتخاب متن مورد نظرتون روی آیکون افزودن لینک کلیک کنید. با این کار پنجره ای باز میشود.

در کادر مربوط به این قسمت باید آدرس Url صفحه ای که می بایست لینک به آن ارجاع داده شود را تایپ نمائید.

افزودن تصویر به وبلاگ:

به علت اینکه عکسها فضای زیادی روی اینترنت اشغال می کنند بلاگفا و بقیه خدمات دهنده های وبلاگ به شما اجازه نمی دهند که روی فضای وبلاگ خود عکس ارسال کنید.

به دو صورت می توان تصویر را در صفحه وبلاگ جای داد:

قرار دادن تصویری دلخواه که در یک صفحه وب قرار دارد.

عکسهایی که می خواهید به یادداشتها یتان اضافه کنید یا روی اینترنت هستند یا روی کامپیوتر شخصی شما. اگر عکس مورد نظر روی یک سایت و یک صفحه وب باشد کافی است روی آن راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب نمائید. اکنون تمام عبارتی را که مقابل( Address(Url با موس به دقت انتخاب کنید. روی عبارت انتخاب شده راست کلیک کنید و گزینه Copy را انتخاب نمائید. حالا به صفحه یادداشت ها بروید. در مکان مناسب که می خواهید تصویر درج شود کلیک کنید. سپس روی گزینه افزودن تصویر کلیک کنید. پنجره ای باز می شود. آدرس کپی شده را در کادر آدرس تصویر Paste کنید. با این کار عکس مورد نظر به یادداشتتان افزوده می شود. برای فایلهای Animation Gif می توانید همین کار را انجام دهید.

فرستادن یادداشت:

لازم به توضیح است که جهت صرفه جویی در وقت و هزینه در نگارش متن های طولانی و پر حجم ابتدا متن مورد نظر را در نرم افزار Word ویا Word Pad تایپ کرده و سپس در موقع باز شدن صفحه مدیریت وبلاگ و پیغام ها متن مورد نظرتان را از محل اصلی Copy نموده و داخل صفحه پست مطلب جدید Paste نمائید. پس از اینکه متن خود را نوشته و تصاویر و متن های خود را اضافه کردید روی ثبت مطلب و بازسازی وبلاگ کلیک کنید. اکنون وبلاگ شما آماده است و می توانید آن را مشاهده نمائید.

گزینه  مشاهده وبلاگ:

با کلیک روی این گزینه صفحه وبلاگ شما با الگوی پیش فرض سایت به نمایش در می آید. در این صفحه بازدید کنندگان قادر هستند با کلیک روی نظر بدهید نظرشان را در رابطه با مطلب شما بیان کنند.

گزینه حذف وبلاگ:

جهت حذف وبلاگ با تمامی یادداشت های آن کافیست پس از ورود به وبلاگ خود روی گزینه حذف وبلاگ کلیک کنید.

انتخاب قالب:

پس از اینکه یک وبلاگ برای خود ساختید می توانی به سلیقه خود یک قالب یا الگو یا Template از میان قالب های موجود در سایت انتخاب نمائید. برای این کار ابتدا روی گزینه انتخاب قالب وبلاگ کلیک کنید. در صفحه جدید الگو های مختلف را با نام آنها مشاهده می کنید. با کلیک روی دکمه انتخاب قالب می توانید الگوی مورد نظر را برای وبلاگ خود در نظر بگیرید. هر الگو دارای ویزگیهای خاصی است. با انتخاب الگوی جدید الگوی قبلی پاک شده و الگوی جدید جایگزین آن خواهد شد. پس از انتخاب قالب دلخواه جهت مشاهده وبلاگ خود روی گزینه مشاهده وبلاگ کلیک کنید.

ویرایش قالب:

برای ایجاد هر تغییری در شکل ظاهری وبلاگتان باید قالب آن را تغییر دهید. ممکن است هیچ کدام از قالب های آماده موجود نظر شمارا جلب نکند یا اینکه بخواهید لینک سایتها و وبلاگها دیگر را به وبلاگتان اضافه کنید. ( البته این امر در صورتی است که تمام سی پیوند شما که بلاگفا این امکان را برای شما قرار میدهد پر شده باشد ) و یا تغییرات دیگری در آن بدهید.

تنظیمات وبلاگ:

در این بخش همانطور که از نامش پیداست مربوط به تنضیمات وبلاگ از قبیل عنوان وبلاگ – نام نویسنده-شرح خلاصه – ایمیل نویسنده – ایمیل خصوصی – منطقه زمان – درباره وبلاگ و یا خودتان و…. می باشد و همچنین در این بخش می توانید تعداد پستهای نمایش داده شده در وبلاگتان را مشخص کنید.

مدیریت پیوندها:

بلاگفا این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که هر کاربر می تواند سی لینک را به وبلاگ خود بدون گذاشتن کد و یا تغییر در قالب اضافه کند.

 

 

 

 

 

 
 
 

 


 

 
 
 

 
آخرین مطالب مطالب تصادفی
/ 0 نظر / 163 بازدید